Maserati

Maserati GranTurismo MC Centennial Edition

WYJĄTKOWA EDYCJA

GranTurismo MC Centennial Edition

Aby uczcić swoją wspaniałą stulecie, Maserati wyprodukował samochód jak żaden inny: arcydzieło, którego każdy szczegół wyraża legendę, jaką jest Marque of the Trident. GranTurismo MC Centennial Edition jest bezkonkurencyjny pod względem mocy, wydajności i kunsztu. Jest to pasja i innowacja Maserati w najlepszym wydaniu, posiadająca wszystkie oszałamiające linie, które uczyniły markę międzynarodową ikoną designu, odkąd po raz pierwszy pojawiła się na scenie w 1914 roku.

Pomimo tradycyjnej sylwetki GranTurismo, ta stuletnia edycja wyróżnia się na tle innych. Nowy kolor Rosso Magma został zaprojektowany, aby uzyskać wygląd ruchu, nawet gdy samochód stoi. Zastosowany w trzech warstwach, cień zmienia się subtelnie w zależności od światła, ujawniając głębokie odcienie fioletu i błękitu: doskonałość przy 0 km / h. Alternatywny odcień startu, Blu Inchiostro, stanowi wspaniałe wizualne odniesienie zarówno do rodzinnego miasta Maserati, jak i jego kultowego owalnego emblematu. Dostępnych jest również pięć kolejnych kolorów lakieru, zapewniających prawdziwie spersonalizowane wrażenia dla każdego kierowcy.

GranTurismo MC Centennial Edition jest napędzany przez 454 KM, 4,7 litra V8, który po raz pierwszy pojawił się w GranTurismo Sport, w połączeniu z zrobotyzowaną, 6-biegową skrzynią biegów MC Race Shift, która gwarantuje doskonałe osiągi. Ten wysoce innowacyjny silnik został zaprojektowany, aby dostosować się do środowiska jazdy, emitując dyskretny pomruk w miejskim otoczeniu i potężny ryk na otwartej drodze.