Maserati

Maserati Ghibli

Mistrzowskie połączenie stylu, mocy, sportowego charakteru oraz komfortu. Nowe Ghibli w pełni wyraża ducha Maserati.


Ghibli to samochód, który został stworzony aby inspirować i dawać radość z jazdy. Czysta linia sylwetki, smukle wyrzeźniona forma, które cieszą oko i pobudzają wyobraźnię. Wielkosć maski przedniej podkreśla potężny, nisko osadzony silnik, podczas gdy przednia kratka i klasyczny Trident jednoznacznie wskazują na przynależność do marki Maserati.


Wnętrze Ghibli to idealne połączenie funkcjonalności i stylu. Wyjątkowe wzornictwo, najwyższej jakości materiały zapewniają maksimum komfortu. Konstrukcja siedzeń nadaje sportowy charakter, natomiast opcjonalny system regulacji siedzeń przednich pozwala znaleźć idealną pozycję do jazdy.


Ghibli to auto, które nie nakłada żadnych ograniczeń na pragnienia i preferencje swojego właściciela, niemalże rewolucjonizuje pojęcie kompletacji w segmencie sportowych sedanów. Kolorystyka skór i faktury materiałów stosowane na siedzeniach oraz możliwości rozszerzenia ich nad deską rozdzielczą, podłokietnikach bocznych pozwalają stworzyć oryginalną koncepcję auta.


Poza bardzo szerokimi możliwościami personalizacji własnego Ghibli, Maserati proponuje również szeroką gamę dodatkowego wyposażenia. Należą do niego między innymi system Premium Sound, stworzony we współpracy z Bowers&Wilkins lun Herman Kardon; natomiast jeśli chodzi o możliwości projektowania wnętrza uta - duże pole do popisu pozwala współpraca z domem mody Ermenegildo Zegna.