Maserati

Maserati Quattroporte

Luksusowy sedan z rajdowym charakterem

Maserati Quattroporte jest częścią historii, która sięga ponad 100 lat. To historia o cierpliwości, podejmowaniu wyzwań i zwyciężaniu w prawdziwie włoskim stylu. W modelu Quattroporte słowo : „luksus" nabiera zupełnie nowego wymiaru. W końcu to rasowy samochód rajdowy, spadkobierca sportowego dziedzictwa marki.

W 1963 Maserati stworzył samochód, który przeszedł do historii jako pierwszy w świecie luksusowy sedan sportowy. Firma wykorzystała znakomity silnik rajdowy V8, wkładając go do przepięknie zaprojektowanego sedana, który zachwycił świat. To było coś zupełnie nowego. To był najszybszy sedan świata w tamtych czasach. To był czas narodzin legendy Quattroporte.

 

Stylizacje GranLusso i GranSport

Luksus i przestronność połączone z fenomenalną dynamiką – to całe Maserati Quattroporte. Najnowsza odsłona tego modelu oferowana jest w stylistyce GranLusso i GranSport, w których każdy znajdzie spełnienie swoich marzeń.

 

GranLusso

Nieodparty Styl. Wzmocniona atrakcyjność. Ci, którzy szukają jeszcze więcej niepohamowanego luksusu mogą zdecydować się na wytworny styl GranLusso. Wnętrza stylizowane są przez wiodący dom mody Ermenegildo Zegna. Znakomite materiały najwyższej klasy łączą się tworząc absolutne arcydzieło smaku i wyrafinowania. Maserati jest jedyną marką na świecie, posiadającą zindywidualizowane wnętrza z jedwabiu. Inne ulepszenia GranLusso to między innymi elementy drewniane, skórzane, pedały regulowane elektrycznie, cztery strefy regulacji klimatyzacji oraz podgrzewane tylne siedzenia.

 

GranSport

Sportowy wygląd. Wszystko na wyłączność.

Dla indywidualistów o sportowym usposobieniu, dla ludzi świadomych swojego stylu życia, które Quattroporte podkreśla i odzwierciedla. 

Ulepszenia obejmują zewnętrzne przednie i tylne zderzaki sportowe o wysokim połysku, 21” koła TITANO, charakterne czerwone zaciski hamulcowe.

Wewnątrz kabiny znajdują się specjalne siedzenia sportowe, sportowa kierownica, pedały, całość wykończona w stylu PIANO black.

Quattroporte to arcydzieło wyrafinowania, estetyki i elegancji.

Pomimo imponującej wielkości, Quattroporte udaje się utrzymać zrównoważony i dynamiczny wygląd.

Bezkompromisowy styl. Niezrównana wydajność. W nowym Quattroporte, Maserati stworzył unikalny i ekskluzywny samochód.