Maserati

Maserati Grecale nadciąga. 250 prototypów dostępnych na świecie.

Modena, 16 listopada 2021, energia Maserati Grecale nie zatrzymuje się w miejscu. To właśnie dzisiaj prototypy Maserati Grecale utworzyły ogromny Trójząb, który nabrał kształtu w rekordowym ujęciu.

Utworzony symbol miał ponad 100 metrów długości i został ułożony z  80  samochodów. To wszystko na znak 250 prototypów, które dystrybuowane są już w Japonii,  Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chinach oraz  Finlandii i Włoszech.

Nowy model zostanie zaprezentowany światu w 2022 roku, podczas wydarzenia, które odbędzie się w Mediolanie z udziałem całego świata.

Więcej informacji odnośnie nowego, przyszłościowego modelu Maserati udzieli nasz dział sprzedaży: 

 

Grzegorz Zagórski

+48 882 477 936

Michał Lewandowski

+48 882 112 253

Bartosz Górnicki

+48 530 840 604

 

 

 


Maserati S.p.A.

Maserati produkuje pełną gamę unikalnych samochodów o niesamowitej osobowości, natychmiast rozpoznawalnych w dowolnym miejscu. Dzięki swojemu stylowi, technologii i z natury ekskluzywnemu charakterowi zachwycają najbardziej wymagające gusta. Maserati zawsze było punktem odniesienia w branży motoryzacyjnej. Ambasadorami tego dziedzictwa są: flagowe Quattroporte, sportowy sedan Ghibli, teraz również dostępne w wersji hybrydowej oraz Levante, pierwszy wykonany przez Maserati SUV. Te włoskie sportowe samochody pod względem projektowania, wydajności, komfortu, elegancji i bezpieczeństwa, obecnie dostępne są na ponad siedemdziesięciu rynkach. Prestiż tej gamy został ostatnio jeszcze bardziej wzmocniony przez wprowadzenie nowej kolekcji Trofeo, składającej się z Ghibli, Quattroporte i Levante, wyposażonych w mocny silnik V8 o mocy 580 KM. Najwyższej klasy jest nowy supersamochód MC20, napędzany przełomowym silnikiem  Nettuno  V6, wyposażony w technologie pochodne F1, które po raz pierwszy są dostępne w jednostce napędowej standardowego samochodu produkcyjnego. Obecnie seria Maserati jest produkowana w trzech zakładach: Ghibli i Quattroporte w  Grugliasco (Turyn) w  zakładzie Avvocato Giovanni Agnelli (AGAP) i Levante w zakładzie Mirafiori  w Turynie. Nowy supersamochód MC20 produkowany jest w Modenie, w zabytkowej fabryce Viale Ciro Menotti.