Maserati

Maserati Pietrzak x TIDAL Polska

Maserati ogłosiło integrację z globalną platformą do strumieniowego przesyłania muzyki – TIDAL. W Polsce pierwszą współpracę z TIDAL Polska podjął dealer Maserati Pietrzak ze swoją siostrzaną marką – La Squadra. Od teraz każdy klient decydujący się na zakup Maserati otrzyma bezpłatną subskrypcję TIDAL HiFi na okres 90 dni.

Głębia dźwięku w Twoim Maserati, dzięki TIDAL HiFi

Jakość dźwięku TIDAL HiFi w połączeniu z najlepszymi systemami audio, na które od lat stawia Maserati (Harman Kardon, Bowers&Wilkins, obecnie Sonus Faber w modelu MC20) zapewnia dźwięk najwyższej jakości, umożliwiając kierowcom słuchanie muzyki w samochodzie, jak nigdy wcześniej. Bez kompresji plików audio, TIDAL HiFi zapewnia ścieżki, które podkreślają głębię dźwięku i unikalne tony, dzięki czemu z łatwością można usłyszeć każdy instrument, który tworzy muzykę.

Globalna współpraca

Maserati ogłosiło globalną współpracę z TIDAL przy okazji odsłony swojego najnowszego supersportowego modelu MC20, którego oficjalna premiera odbyła się we wrześniu 2020 roku. Obecnie w Polsce dostęp do bezpłatnej subskrypcji TIDAL HiFi na okres 90 dni dla swoich klientów oferuje salon Maserati Pietrzak w Katowicach, ale to nie wszystko...Dzięki kolaboracji Maserati Pietrzak ze swoją siostrzaną marką La Squadra, powstaje kolejny projekt: #MyDayWithMaserati, o którym nieco więcej będzie można dowiedzieć się już wkrótce. Obecnie pierwszą playlistę stworzoną we współpracy Maserati Pietrzak x TIDAL Polska można posłuchać na oficjalnym koncie La Squadra: https://listen.tidal.com/playlist/cb181277-dddd-479c-8806-932eb43efd87

Integracja TIDAL z popularnymi platformami

Nowa współpraca pozwala kierowcom Maserati w wyjątkowo łatwy sposób korzystać z TIDAL dzięki kompatybilności serwisu z popularnymi platformami. Waze, Plex, Roku, Amazon Fire TV, Chromecast, Apple TV / Android TV, Apple CarPlay, Samsung Wearables czy Sonos to tylko niektóre z nich.

O Maserati Pietrzak

Showroom Maserati Pietrzak znajduje się w Katowicach, przy ulicy Bocheńskiego 109. Kompleks budynków, w którym mieści się salon, obecnie uznawany jest za największy i najnowocześniejszy w Europie. Oprócz Maserati, mieszczą się w nim salony Ferrari, Alpine oraz włoska restauracja i galeria samochodów wyjątkowych - La Squadra.

O La Squadra

La Squadra to platforma, która jest wynikiem pracy i pasji grupy entuzjastów, zjednoczonych w przekonaniu, że motoryzacja to użytkowe dzieła sztuki, które zasługują na to, aby przetrwać i stać się inspiracją dla kolejnych pokoleń i generacji supersportowych samochodów. 

La Squadra to po prostu galeria luksusowych i wyjątkowych samochodów, zlokalizowana przy salonie Maserati Pietrzak oraz Ferrari Katowice na ul. Bocheńskiego 109, która dzieli swoją przestrzeń z włoską restauracją La Squadra Ristorante. Można w niej zobaczyć takie kultowe modele samochodów, jak: Ferrari F50, Renault 5 Turbo, Ferrari 488 Challenge Edition. La Squadra to również ekskluzywny, motoryzacyjny magazyn, wydawany dwa razy w roku oraz szeroko pojęty lifestyle skupiony wokół najlepszych i wyjątkowych samochodów, jakie tylko mogą być na świecie. Więcej o La Squadra można przeczytać na stronie: www.lasquadra.pl. Instagram: @lasquadra__.

O TIDAL

TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 61 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 70 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL oferuje dwa rodzaje subskrypcji - Premium oraz HiFi. W ramach TIDAL HiFi użytkownicy mają dostęp do utworów w najwyższej jakości dźwięku MQA (Master Quality Authenticated), a także nagrań w technologii Sony’s 360 Reality Audio.