Maserati

Maserati Approved - więcej niż używane Maserati

Bądź pewny zakupu luksusowego samochodu z drugiej ręki. Skorzystaj z programu Maserati Approved, który gwarantuje tylko sprawdzone i najlepiej wyselekcjonowane używane modele Maserati. Takie, które przeszły restrykcyjne testy, mają niewielki przebieg oraz nadal obowiązującą fabryczną gwarancję z możliwością przedłużenia na kolejne lata. 

DO KOGO SKIEROWANY JEST PROGRAM MASERATI APPROVED

Maserati Approved to program wzajemnych korzyści, skierowany zarówno dla już obecnych klientów Maserati, jak i tych potencjalnych, którzy preferują zakup sprawdzonego samochodu z drugiej ręki. To program, który w 100% gwarantuje autentyczność, oryginalność i bezpieczeństwo zakupu używanego Maserati w porównaniu do zakupu z nieznanych i niesprawdzonych źródeł.

 

 

 CO OBEJMUJE PROGRAM MASERATI APPROVED

Jesteśmy pewni, że żaden program nie da Ci tylu korzyści i takiej pewności przy zakupie luksusowego samochodu z drugiej ręki co Maserati Approved, który obejmuje:

 • skrupulatny przegląd samochodu złożony ze 121- punktów, na który składa się kompleksowa inspekcja techniczna uwzględniająca: weryfikację mechaniczną pojazdu, sprawdzenie wszystkich systemów elektronicznych, oględziny elementów karoserii i wnętrza, wyposażenie bezpieczeństwa, sprawdzenie jakości lakieru, szyb zewnętrznych, jak i nadwozia;
 • przetestowanie pojazdu na drodze przez certyfikowanego mechanika;
 • sprawdzenie historii serwisowania pojazdu;
 • wszelkie czynności związane z ewentualną wymianą wadliwych elementów z zachowaniem wytycznych fabryki Maserati SpA, a także kosmetykę samochodu - celem jest doprowadzenie samochodu do stanu porównywalnego z nowym Maserati wprost z linii produkcyjnej;
 • checklistę, która potwierdza przeprowadzenie inspekcji pojazdu oraz gwarancję najwyższej jakości i oryginalności wszystkich części.

 

KORZYŚCI MASERATI APPROVED DLA KUPUJĄCEGO

Decydując się na zakup Maserati oznaczonego naszym programem Approved otrzymujesz:

 • indywidualną opiekę oraz wycenę samochodu wraz z możliwością finansowania dostosowaną do Twoich potrzeb;
 • indywidualną teczkę Maserati Approved z przejrzystą historią serwisowania samochodu;
 • checklistę Maserati Approved zatwierdzoną i podpisaną przez naszego wykwalifikowanego mechanika, który potwierdza oryginalność i gwarancję nabywanego Maserati;
 • możliwość przedłużenia gwarancji zakupowanego Maserati, tak abyś mógł możliwie jak najdłużej cieszyć się jazdą bez obaw;
 • dostęp do świata Maserati i informacji o najważniejszych wydarzeniach oraz globalnych premierach samochodów spod znaku legendarnego trójzębu.

 

KORZYŚCI MASERATI APPROVED DLA SPRZEDAJĄCEGO SWOJE MASERATI

Maserati Approved to również program skierowany do aktualnych właścicieli Maserati, którzy mają ochotę zamienić swój dotychczasowy model na zupełnie nowy.

W ramach Maserati Approved dla sprzedających swoje Maserati, gwarantujemy wsparcie sprzedaży, które oferujemy w dwóch opcjach:

 • Odkupu - to najszybsza i najpewniejsza forma sprzedaży. W tej opcji to my jako oficjalny dealer odkupujemy samochod od klienta i wypłacamy gotówkę. 
 • Komisu -  w tej opcji oferujemy sprzedaż samochodu klienta bezpośrednio w naszym salonie na zasadzie umowy komisowej na wyłączność. W tym rozwiązaniu to nasi specjaliści zajmują się kompleksową sprzedażą, czyli przygotowaniem i kosmetyką samochodu, zrobieniem zdjęć, wystawieniem ogłoszenia, obsługą klientów, a także wszelkimi formalnościami związanymi z procesem sprzedaży samochodu.

Dodatkowo nasi aktualni klienci, decydujący się na sprzedaż swojego Maserati w naszym salonie otrzymują:

 • wycenę nowego modelu Maserati  z korzystnym rabatem, gratyfikującym lojalność wobec naszej marki.
 • dalszy dostęp do świata Maserati, informacji i najważniejszych wydarzeń organizowanych przez naszą markę.

 

SKORZYSTAJ Z PROGRAMU MASERATI APPROVED:

 Skontaktuj się z:

GRZEGORZ ZAGÓRSKI

Dyrektor sprzedaży

tel. +48 882 477 936

grzegorz.zagorski@maseratipietrzak.pl

 

SONIA SZAFRAŃSKA

Sprzedawca

tel. +48 530 840 604

sonia.szafranska@maseratipietrzak.pl