Maserati

Maserati Fuoriserie - poznaj unikatowy program personalizacji Maserati

Wyraź siebie i swoją osobowość za pomocą Maserati. Fuoriserie to program personalizacji, który pozwala na skonfigurowanie unikatowego i jedynego w swoim rodzaju egzemplarza Maserati. W tym programie to Ty ustalasz własne zasady i konfigurujesz swoje Maserati tak, jak chcesz, dzięki czemu wiesz, że nikt nie będzie w posiadaniu drugiego takiego samego egzemplarza. Programem objęte są najmocniejsze wersje modeli: Ghibli, Quattroporte i Levante z silnikiem V8 pod maską oraz oznaczone edycją „Trofeo”. Wkrótce do nowego programu Maserati dołączy również najnowszy model MC20. Wszystkie modele objęte program Fuoriserie tworzone są przez Centro Stile przy współpracy Garage Italia.

 

 

 

Konfiguruj Maserati według własnych zasad i wartości, które Cię napędzają

Program Fuoriserie dzieli się na trzy podstawowe kolekcje, które napędzane są inspiracjami. W ten sposób kolekcja CORSE - inspirowana jest dziedzictwem wyścigowym Maserati. UNICA - trendami w kulturze, modzie i sztuce. FUTURA - inspirowana jest technologiami i przyszłością.  

 

FUORISERIE CORSE COLLECTION - No school, like the old school”

Kolekcja CORSE - Dedykowana jest  miłośnikom ponadczasowego stylu, ery „Gentleman Racer” i wiernym koneserom narracji Maserati. Kolekcja Corse jest inspirowana naszym wspaniałym dziedzictwem wyścigowym. W tej kolekcji każde Maserati to reinterpretacja wspaniałych malowań wyścigowych i tradycyjnych kolorów, połączonych z nowoczesnymi wykończeniami. 

 

 

 

 

FUORISERIE UNICA COLLECTION -  Carpe diem”

Kolekcja UNICA - przeznaczona jest dla aktywnych i pełnych energii etuzjastów życia, którzy kochają celebrować życie. Kolekcja UNICA  zrodziła się z naszej reinterpretacji szybko zmieniających się trendów w modzie, sztuce i kulturze.

 

WSPÓŁCZESNE DZIEŁO SZTUKI

Modele Maserati z kolekcji UNICA to bezapelacyjne dzieła sztuki. Wnętrza Maserati z kolekcji UNICA inspirowane są kolorem roku Evolution S / S 2021 Ovy Fire Coral z kolei kolory nadwozia odzwierciedlają najbardziej aktualne trendy w modzie, sztuce i kulturze.

 

 

 

 

FUORISERIE FUTURA COLLECTION - The best has yet to come”

Kolekcja FUTURA - skierowana jest do tych osób, w których drzemie dusza odkrywcy - futurystów, miłośników technologii, entuzjastów zmian. Skierowana jest do ludzi, którzy wiedzą, że najlepsze dopiero nadejdzie.

 

Industrialne kolory 

Motywem przewodnim kolekcji FUTURA jest eksperymentowanie. Wnętrza modeli Maserati w kolekcji FUTURA inspirowane są  projektami produktów i odzieży sportowej. Z kolei kolory nadwozia inspirowane są industrialnymi przestrzeniami.

Wyślij do nas kontakt, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić się na konfigurację Maserati z kolekcji FUTURA w naszym salonie Maserati Pietrzak, Katowice: https://bit.ly/3lLrXtx

 

 

  

 

Dowiedz się więcej o programie Maserati Fuoriserie:

GRZEGORZ ZAGÓRSKI

Dyrektor sprzedaży

Tel. +48 882 477 936

 

SONIA SZAFRAŃSKA

Sales

Tel. +48 530 840 604