Maserati

Master Maserati Driving Courses - weź udział w kursach jazdy Maserati na torze Varano

Wybierz się na włoski tor Varano i szlifuj swoje umiejętności za kierownicą Maserati pod okiem najlepszych instruktorów i zawodowych kierowców. W ofercie dostępne są następujące kursy: PRACTICE, QUALIFYING, RACE, CHAMPIONSHIP, RALLY POWER STAGE, INCENTIVE. Poczuj piękno i emocje Maserati. Już dziś zapisz się na wybrany kurs.

Wyjątkowość Maserati polega na tym, że oferuje dwie ekscytujące możliwości. Po pierwsze, dynamikę i moc, którą chce się testować bez końca. Po drugie, sportowy charakter, który daje Ci możliwość rozwoju jako kierowcy, niezależnie od aktualnych umiejętności i doświadczenia.

Dlatego stworzyliśmy kursy Master Maserati Driving Courses, które pozwalają wydobyć potencjał z każdego modelu Maserati i skosztować adrenaliny tuż obok Andrea Bertolini, trzykrotnego mistrza świata GT1.

Tor Varano położony jest w spokojnej włoskiej wsi, kilka minut jazdy od Parmy, dzięki temu jazdom towarzyszy niepowtarzalny urok krajobrazu. Mimo ryku silników Maserati atmosfera zawsze jest spokojna i przyjazna.


Master Maserati Driving Courses jako wyjątkowy prezent

Słowa czasami nie wystarczą, aby opisać pewne emocje i doświadczenia. Dlatego zamień słowa na czyny i podaruj niezapomniany kurs jazdy Master Maserati dla kogoś, kto jest dla Ciebie wyjątkowy. To idealny pomysł na prezent, który z pewnością nigdy nie zostanie zapomniany.


Instruktorzy

Każdy kurs prowadzony jest przez wykwalifikowanych, profesjonalnych instruktorów, wybranych ze względu na ich umiejętności oraz doświadczenie, które zdobyli, dzięki światowej klasy wyścigom. To co ich łączy, to przede wszystkim pasja do samochodów i wyścigów. To dzięki temu każdy, kto dołączy do Master Maserati Driving Courses ma pewność, że będzie się dobrze bawił.

Nasi instruktorzy od wielu lat pracują wyłącznie w Master Maserati, łącząc szkolenia na torze Varano z międzynarodowymi karierami w sportach motorowych. Nasz zespół składa się z około 50 kierowców, którzy doświadczenia nabierali w elitarnych wyścigach, takich jak: Formuła 1, World Endurance Championship i World Rally Championship. Kieruje nimi były mistrz Formuły 1 Andrea de Adamich.

 

 

 

Kategorie kursów 


PRACTICE

Wyobraź sobie sesję treningową Formuły 1. Teraz usiądź wygodnie za kierownicą, bo zaczyna się Twoja przygoda. Na tym kursie opanujesz podstawy jazdy na torze, jednocześnie bezpiecznie badając granice osiągów pełnej gamy Maserati - GranTurismo, GranCabrio, Quattroporte, Ghibli oraz Levante. Półdniowy program na torze Varano obejmuje sesje teoretyczne i dynamiczne z naszymi ekspertami. Po zakończeniu będziesz doskonale przygotowany na nasz całodniowy kurs kwalifikacyjny.

 

Cena: od 790 Euro + Vat

Dostępne terminy:  03.06.2020, 08.09.2020, 12.10.2020  | 03.07.2020 - Practice by night

Czas trwania kursu: pół dnia

 

QUALIFYING

Na tym kursie z pewnością będziesz znacznie szybszy i będziesz się świetnie bawić. To dlatego, że nauczysz się wszystkiego o sztuce prędkości Maserati. Ten całodniowy kurs obejmuje sesje jazdy skoncentrowane na doskonaleniu i wyostrzeniu techniki jazdy w każdym aktualnym modelu Maserati. Na tym poziomie wprowadzamy również szczegółową analizę wideo oraz istotne informacje z telemetrii przejazdów wyścigowych, które pomogą Ci dostosować swoje umiejętności i skrócić czasy okrążeń.

 

Cena: od 1950 Euro + Vat

Dostępne terminy: 04.06.2020, 21.07.2020,15.09.2020

Czas trwania kursu: jeden dzień

 

 

RACE

Czas na wyścig. Możesz poczuć emocje i adrenalinę bycia kierowcą wyścigowym Maserati. Najpierw poznasz samochód wyścigowy Maserati GranTurismo MC GT4 wewnątrz i na zewnątrz. Następnie, po indywidualnym szkoleniu pokładowym, zajmiesz miejsce w przytulnym fotelu i przejmiesz pełną kontrolę nad pojazdem o mocy 480 KM na torze. Podobnie jak w przypadku poprzednich kursów, będziesz wspierany przez zespół ekspertów, od doświadczonych mechaników po ekspertów telemetrycznych.


Cena:
od 3900 Euro + Vat

Dostępne terminy: 24.07.2020, 08.10.2020

Czas trwania kursu: jeden dzień


CHAMPIONSHIP

Czy jesteś gotowy na więcej? Ten ekskluzywny dwudniowy program pomoże Ci udoskonalić swój styl, przekraczając granice możliwości. Doświadczysz gorących i szybkich okrążeń w GT4. Twoim kierowcą będzie Andrea Bertolini - czterokrotny mistrz świata.

 

Brak aktualnych terminów

 

 

RALLY POWER STAGE

To Twoja szansa na przeżycie emocji, radości i mistrzowskiej kontroli, którą oferuje Maserati w niemal każdej sytuacji na drodze. Dowiesz się, jak Levante utrzymuje przyczepność i porusza się po głębokim błocie, połamanych nawierzchniach i nierównym, śliskim terenie. Niedługo potem dojdziesz do prędkości maksymalnej w GranTurismo, GranCabrio, Quattroporte, Ghibli i Levante. Również podczas tego kursu będziesz korzystać z pomocy i wskazówek wprost od naszych niezawodnych kierowców i instruktorów.

Brak aktualnych terminów

 

 

 

MASTER INCENTIVE - zawsze dopasowany do Ciebie

Jesteś zainteresowany kursem dla swojej firmy lub zespołu? Oferujemy szkolenia dla grup dowolnej wielkości. Kurs na torze może być również połączony z programami kulturalnymi, kulinarnymi i zajęciami, w tym prywatną wizytą w Muzeum Motoryzacji Panini w Modenie oraz wycieczką po fabryce Maserati. 

 

Czas trwania kursu: 2 dni

Dowiedz się więcej o kursie: info@maseratipietrzak.pl

 


PROGRAM KURSU

Program i cena każdego kursy pokrywa m.in:

  • część teoretyczną z instruktorami,
  • zapoznanie się z torem obok zawodowego kierowcy,
  • włoski lunch w formie bufetu w restauracji przy torze,
  • sesje praktyczne na torze,
  • certyfikaty oraz nagrody.


W razie zainteresowania wybranym kursem Master Maserati Driving Courses, prosimy kontakt:
info@maseratipietrzak.pl