Maserati

WŁOSKI CZWARTEK Z MASERATI PIETRZAK

Jak połączyć smak włoskich potraw z niezapomnianym brzemieniem najlepszych sportowych samochodów?

 

Odpowiedzią jest Włoski Czwartek organizowany przez Maserati Pietrzak, który odbędzie się już 29.08 w restauracji i galerii samochodów wyjątkowych La Squadra.

Włoskie Czwartki z Maserati Pietrzak to koncept kameralnych spotkań, podczas których można bliżej poznać kulturę i tradycję Włoch. Dla każdego klienta Eduardo Mallozzi – szef kuchni La Squadra – przygotuje pyszny włoski lunch, a nasi opiekunowie opowiedzą o marce Maserati. Każde spotkanie zwieńczone zostanie jazdą testową wybranym modelem oraz wizytą w pokoju konfiguracji, gdzie będzie można wybrać spersonalizowane elementy do swojego Maserati.

 

Dowiedz się więcej o La Squadra

Pod nazwą “La Squadra” kryje się włoska restauracja, która serwuje najlepsze dania włoskiej kuchni. La Squadra inspirowana jest działającą od lat 60’ niezwykłą Ristorante Montana z Maranello, w której królują rodzime dania według niepowtarzalnej włoskiej receptury Mammy Rosselli. Od teraz tych dań można spróbować w La Squadra Ristorante, której szefem kuchni jest Eduardo Mallozzi. Dowiedz się więcej o La Squadra Ristorante: http://bit.ly/31Nr4GX.

Na wydarzenie można zapisać się poprzez e-mail: info@maseratipietrzak.pl

Serdecznie zapraszamy!