Maserati

Officine Maserati Certified Pre-Owned – certyfikowane samochody Maserati „z drugiej ręki"

 

Program „Maserati Certified Pre-Owned" dostosowuje każdy certyfikowany pojazd do najwyższych standardów, odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Tobie pozostaje tylko cieszyć się jazdą Maserati.

W programie biorą udział modele Ghibli, Levante, Quattroporte, GranTurismo, GranTurismo MC Stradale, GranCabrio.

 

 

Najlepsze samochody używane

Program gwarantuje dostęp do najlepszych samochodów Maserati z drugiej ręki" na 12 lub 24 miesiące bez limitu kilometrów. Aby skorzystać z tych samych usług, jakie przysługują nowym samochodom, modele z drugiej ręki" nie mogą być starsze niż 5 lat (od daty pierwszej rejestracji), nie mogą mieć przebiegu większego niż 100.000 km, a ponadto muszą przejść restrykcyjny przegląd, złożony ze 120 punktów, które obejmują wszystkie elementy samochodu.

Ważność programu

Jeśli używany pojazd jest objęty standardową gwarancją, uruchamiana jest 12 lub 24-miesięczna gwarancja Maserati Certified Pre-owned". Dodatkowa gwarancja uruchamiana jest dzień po zakończeniu standardowego okresu gwarancyjnego. Jeśli poprzednio używany pojazd nie jest już objęty standardową gwarancją, uruchamiana jest tylko 12 miesięczna gwarancja programu. Data rozpoczęcia ochrony odpowiada dacie, w której pojazd został sprzedany nowemu właścicielowi.

 

 

 

Ograniczona certyfikacja samochodów z drugiej ręki"

Dla samochodów, które nie są starsze niż 6 lat (od daty pierwszej rejestracji), i które nie mają przebiegu przekraczającego 130.000 km, dostępna jest ograniczona gwarancja w ramach programu Maserati Limited Certified Pre-Owned”. W tym przypadku gwarancja obejmuje tylko niektóre elementy pojazdu (silnik, skrzynię biegów i przekładnię). Program można uruchomić dla następujących modeli: GranTurismo, GranTurismo MC Stradale, GranCabrio, Quattroporte aż do M.Y. 13.

 

Udokumentowana historia serwisowa

Aby skorzystać z gwarancji w ramach programu Maserati Certified Pre-Owned” wszystkie rutynowe i dodatkowe przeglądy wymagane przez firmę Maserati muszą być wykonane przez autoryzowane centra serwisowe. Pojazd nie może uczestniczyć w poważnych wypadkach lub być uszkodzony, nie może uczestniczyć w wyścigach ani być pojazdem kradzionym.

 

Pomoc drogowa

Przedłużona gwarancja Maserati obejmuje w Europie usługi pomocy drogowej, z której Klienci mogą skorzystać w dowolnym momencie jej trwania.

Pomoc drogowa w ramach przedłużonej gwarancji Maserati jest dostępna dla wszystkich Klientów znajdujących się w Europie, 24 godziny na dobę, przez cały rok. Centra pomocy oferują następujące usługi:

  • Pomoc drogową i pojazd zastępczy
  • Powrót do domu lub zapewnienie dalszej podróży dla pasażerów
  • Holowanie pojazdu
  • Obsługę kosztów zakwaterowania
  • Repatriację pojazdów
  • Obsługę zaliczek
  • Udzielenie informacji o sieci serwisowej Maserati.

 

Przekazanie gwarancji

W przypadku zmiany właściciela zakres obowiązywania rozszerzonej gwarancji Maserati pozostaje ważny i zostanie przekazany nowemu właścicielowi.

 

 

Wyjątki z gwarancji

Gwarancja na certyfikowane pojazdy z drugiej ręki" zapewnia taką samą ochronę jak w przypadku nowego pojazdu. Wyjątek stanowią:

  • Koszty konserwacji i materiałów eksploatacyjnych lub materiałów podlegających normalnemu zużyciu.
  • Zmiana lub pogorszenie jakości farby, chromowania, tapicerki ze względu na normalne zużycie lub niewłaściwe warunki użytkowania.
  • Błędy materiałów lub błędy konstrukcyjne związane z niewłaściwym użytkowaniem, wypadkiem lub startem w zawodach wyścigowych.

Więcej informacji o usłudze udzielą nasi handlowcy:

Joanna Wizner: +48 692 480 137

Andrzej Moczała: +48 530 840 604

Mateusz Nowak: +48 882 112 253