Maserati

Premiera nowego Maserati Levante Trofeo V8 w Maserati Pietrzak

Co łączy śródziemnomorski wiatr z nieprzeciętnym pięknem i sportową duszą?

To Maserati Levante Trofeo z silnikiem V8, wyprodukowanym przez Ferrari. 8 czerwca będzie można go zobaczyć we włoskiej restauracji i galerii samochodów La Squadra w Katowicach.

Dla koneserów sportowych samochodów i włoskich specjałów to zdecydowanie pozycja obowiązkowa na czerwcowy weekend. Nowe Levante Trofeo wyróżnia się przede wszystkim 3,8 litrowy silnikiem Twin Turbo V8, który jest jednym z najmocniejszy w historii Maserati. Przyspieszenie do 100km/h osiąga w 4,1 sek, a jego maksymalna prędkość wynosi blisko 310 km/h. W ten sposób nie bez powodu nazywany jest burzliwym SUV-em, który w mgnieniu oka łagodną jazdę jest w stanie przemienić się w szalejącą burzę. Trofeo podczas premiery będzie dostępne w kolorze Grigio MarateaWe wnętrzu nowego Levante znajdują sie  sportowe siedzenia z tapicerką wykonaną ze skóry licowej „Pieno Flore”, a drapieżną i elegancką sylwetkę dopełniają wykończenia z włókna węglowego oraz  podwójne otwory wentylacyjne na masce. To zdecydowanie najbardziej aerodynamiczny SUV na rynku, kryjący pod maską 580 KM.

Podczas dnia otwartego w restauracji i galerii La Squadra na gości czekać będą niespodzianki przygotowane przez Maserati Pietrzak oraz La Squadra Ristorante. 8 czerwca zapraszamy w godzinach od 15.00 do 19.00 do La Squadra, znajdującej się obok salonu Maserati i Ferrari, ul. Bocheńskiego 109, Katowice.

Stoliki w restauracji można rezerwować pod adresem: ristorante@lasquadra.pl  lub bezpośrednio w wiadomości prywatnej na Facebooku: https://www.facebook.com/LaSquadraRistorante/.