Maserati

MASERATI MASTER WARM-UP JUŻ ZA NAMI

Klienci naszego Salonu wzięli udział w kursie Maserati Master Warm-Up, który dla użytkowników Maserati jest pierwszą okazją do szkoleń z technik jazdy na torze wyścigowym samochodami o wysokich osiągach, pod opieką wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Daje on szanse wejścia w świat Maserati w roli uprzywilejowanego gościa. Kurs Master Maserati zawsze odbywa się na torze Varano de’ Melegari. Kierowcy biorą udział w serii zajęć dynamicznych, obejmujących kilka sesji jazdy torowej, połączonych z ćwiczeniami w zakresie opanowania samochodu. Test ten sprawdza umiejętności kierowców, które następnie można doskonalić na wyższych etapach kursów.

 

Tor Varano de’ Melegari, położony 25 km od Parmy i jest miejscem, w którym stale odbywają się szkolenia z zakresu doskonalenia jazdy Master Maserati Driving Courses.

Jest to idealny obiekt do nauki i dobrej zabawy: techniczny tor z podstępnymi zakrętami imitującymi każdy rodzaj zakrętów, jakie można spotkać na drogach publicznych.

 

W celu uzyskania informacji o wszystkich szkoleniach organizowanych w ramach Master Maserati Driving Courses zapraszamy do naszego salonu Maserati Pietrzak w Katowicach.