Maserati

Maserati GranTurismo


WIECEJ NIŻ SAMOCHÓD. CHARAKTERYSTYCZNY I DYNAMICZNY. ARCYDZIEŁO
Każda cecha GranTurismo jest arcydziełem włoskiego stylu.
Każda jazda Maserati jest wyjątkowym doświadczeniem.
Uznawany za jeden z najbardziej stylowych. GranTurismo został stworzony dla tych, którzy żyją pełnią życia i poszukują bezkompromisowej przyjemności


IKONA WYSCIGÓW
Inspirowany samochodem koncepcyjnym - Maserati Birdcage 75. GranTurismo jest idealnym przykładem wspaniałej stylizacji i genialnej inżynierii.
Od wysublimowanej sylwetki, zaprojektowany przez czołowy włoski dom projektowy Pininfarina, do ogromnej mocy silnika, to czteromiejscowy samochód sportowy oferujący emocje i wspaniałe chwile dla wszystkich na pokładzie.


Eleganckie linie wyścigowe
Gibkie i wijące się linie tworzą eleganckie i aerodynamiczne nadwozie, które podkreślają sportowy styl/rodowód auta. Jego mocny i dynamiczny przód zdominowany jest przez owalne osłony chłodnicy i poziome reflektory LED, które idealnie wkomponowane są w zderzak. Długa maska silnika w charakterystycznym kształcie "V", posiada trzy wloty powietrza po obu stronach, w klasycznym stylu Maserati.


Stylowa przestrzeń
Wnętrze Granturismo zapewnia najwyższy poziom komfortu, dzięki czemu jazda na długich trasach, to prawdziwą przyjemność.
Wyjątkowo wygodne fotele sportowe GranTurismo są tapicerowane z najlepszej skóry, która pochodzi z jednej z wiodących na świecie firm skórzanych Poltrona Frau®.
Maserati GranTurismo posiada wszystkie najnowsze funkcje bezpieczeństwa, w tym innowacyjną technologię, która zmniejsza ryzyko kolizji: Maserati Stability Program (MSP) i bardzo skutecznych hamulców Brembo.