Maserati

Maserati GranCabrio


Przeżyj ekscytującą jazdę, obudzić zmysły. Nienagannie stylowy wewnątrz i na zewnątrz. Gładkie, smukłe linie tego czteroosobowego kabrioletu tworzą wrażenie luksusu o zdecydowanie sportowym zacięciu.
Zaprojektowany do perfekcji. Prawdziwie inspirujące doznania z jazdy zapewnia opuszczony, niezwykle miękki dach, który otwarty do nieba pozwala poczuć szum wiatru przeplatający się z rykiem silnika V8.


Nowa klasa cabrio.
Grancabrio wyznacza nowy rozdział w historii. Sześć szybkości ZF, automatyczna skrzynia biegów zapewnia niezwykle płynną zmianę biegów i jest doskonale dopasowana do niesamowitej mocy silnika V8. Szereg funkcji wysokiej jakości w standardzie. Czteroosobowy kabriolet zapewnia idealne połączenie elegancji i dynamiki.
Wnętrze to prawdziwy kunszt i wyrafinowanie. Wyjątkowa konstrukcja i materiały najwyższej jakości zapewniają najwyższy komfort. Drewniane wykończenia przy desce rozdzielczej i panelach bocznych tylnych są świadectwem tego, iż Maserati przykłada niezmierną uwagę do dbałości o szczegóły. Włoski styl, wyskoka wydajność.


Bezpieczeństwo
State-of-the-art funkcja bezpieczeństwa.
W programie stabilności Maserati,to zaawansowany system elektroniczny, który w przypadku poślizgu, zmniejsza moment obrotowy i aktywuje hamulce, aby ustabilizować samochód w milisekundach. Tymczasem znakomity rozkład masy na GranCabrio maksymalizuje trakcję, zapewniając doskonałą kontrolę i pewność wrażenia z jazdy.